Sesja Biznesowa / Sesja do CV

Profesjonalne zdjęcia biznesowe świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju prezentacjach i życiorysach, zwiększając Twoją atrakcyjność na rynku pracy, wyróżnią Cię wśród konkurencji, ocieplą Twój wizerunek. W dzisiejszych czasach najważniejsze jest pierwsze wrażenie, dlatego warto zainwestować w swój wizerunek. Dzięki fotografiom, które pokażą Cię z najlepszej strony, przyciągniesz uwagę odbiorcy i zrobisz pozytywne wrażenie.

Fotografie wizerunkowe i biznesowe często wykorzystywane są również na firmowych stronach internetowych.

Bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie do takiej sesji zdjęciowej, należy zadbać o najdrobniejsze szczegóły, zarówno przed zdjęciami, jak i w trakcie.

Na sesje biznesową zabierz rzeczy, które w najlepszy sposób pokażą Twoją osobowość i profesję (oprócz ubrań można zabrać rekwizyty). Warto pomyśleć o eleganckim stroju.

Panowie powinni mieć kilka koszul w różnych kolorach,  koniecznie wyprasowane. Do tego polecamy zabrać gładkie marynarki, krawat najlepiej w kolorze stonowanym, o gładkiej fakturze. Panie również powinny zabrać oficjalne elementy garderoby – koszule, marynarki, garsonki, spódnice.

Radzimy wziąć więcej ubrań, aby można było wybrać najlepsze do sesji. Nie wszystkie ubrania sprawdzają się w przypadku zdjęć.

Prosimy aby ubrania były przygotowane do sesji, a przede wszystkim dokładnie wyprasowane. Włosy koniecznie czyste, mogą być po wizycie u fryzjera. Dłonie zadbane. Warto być przed sesją wypoczętym, a także zabrać ze sobą uśmiech i pewność siebie.

Na sesji może być obecna wizażystka, która przygotuje profesjonalny make-up (Panie) lub korektę cery (Panowie) i wystylizuje fryzurę (jeśli będzie taka potrzeba). Polecamy opcję z makijażem, również Panom, gdyż bez problemu ukryje on wszelkie niedoskonałości i podkreśli atuty.

Przykładowe fotografie biznesowe:

zdjecia biznesowe wroclawzdjecia biznesowe wroclawzdjecia biznesowe wroclaw