Sesja Zdjęciowa w Bieliźnie / Nagość Zakryta

Odważ się i pozuj w samej bieliźnie. Bądź kobieca, uwodzicielska i seksowna. Możesz być pewna, że Twoje zmysłowe fotografie w bieliźnie pobudzą wyobraźnie Twojego mężczyzny. Album lub kalendarz z Twoimi zdjęciami z sesji to oryginalny i zarazem bardzo intymny prezent dla Niego na urodziny, rocznicę ślubu czy Walentynki.

Sesja Zdjęciowa w Apartamencie – Sesja Aktu / Sesja w Bieliźnie / Nagość Zakryta

Dla tych, którzy cenią sobie niebanalne ujęcia, polecamy ekskluzywną sesje w apartamencie. Takie zdjęcia na długo pozostaną w pamięci Twojej i Twojego mężczyzny! Klimatyczne lub nowoczesne wnętrza dają możliwość stworzenia niepowtarzalnych, artystycznych ujęć. Wszystko w oparciu o dobry gust i smak fotografa.

Sesja Zdjęciowa Aktu Artystycznego – Sesja w studio

Śmiałym Paniom proponujemy niezwykle kobiecą sesję akty artystycznego, podczas której same mogą zdecydować ile chcą odkryć przed obiektywem. W kameralnym studio obecny jest tylko fotograf (kobieta) oraz ewentualnie wizażystka/stylistka. Odpowiednia gra świateł i cieni wydobędzie atuty Twojego ciała, a efekty wspólnej pracy zobaczysz na pięknych fotografiach, którymi możesz ozdobić ściany swojej sypialni lub podarować w prezencie swojemu mężczyźnie.

Przykładowe fotografie z sesji aktu: