Sesja Zdjęciowa Portretowa

Zapraszam wszystkie osoby bez ograniczeń wiekowych do uwiecznienia siebie na inspirujących fotografiach. To najpiękniejsza forma przekazu i zatrzymania chwili. Każdy z nas jest piękny i wyjątkowy, tylko nie każdy o tym wie. Stworzone przez nas fotografie pozwolą Ci zobaczyć siebie w zupełnie innym świetle, w profesjonalnym makijażu i fryzurze, oryginalnej stylizacji.

Zachęcam również wszystkie kandydatki na modelki i fotomodelki do wykonania profesjonalnych zdjęć do Portfolio Modelki. Doskonałe portfolio przybliży Cię do pierwszych sukcesów w modelingu i pomoże zaistnieć w świecie mody i reklamy. Zdjęcia wykonane przeze mnie pokażą Cię z najlepszej strony.

Sesja Zdjęciowa Metamorfoza

Ta sesja jest dla Ciebie, jeśli marzysz o odmianie swojego wizerunku,  chcesz odnaleźć swój styl z pomocą profesjonalnej wizażystki i stylistki oraz
pragniesz poczuć się atrakcyjną i pewną siebie kobietą.

Na sesji fotograficznej Metamorfoza stylista pomoże Ci dobrać elementy ubioru, dodatki, makijaż i fryzurę by tworzyły ciekawy zestaw, który ma podkreślić urodę, charakter, osobowość a nawet kreować nowy, niepowtarzalny wizerunek. Jest to doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety dla świeżo upieczonej mamy, młodej dziewczyny czy dojrzałej kobiety!

Dzięki metamorfozie zyskasz: zupełnie nowy wizerunek, fotografie wysokiej jakości, efekt przemiany widoczny od razu, doskonałe samopoczucie – wiesz, że atrakcyjnie wyglądasz i widzisz efekt na zdjęciach, oszczędność – teraz już wiesz które rzeczy pasują do siebie i jak można je łączyć na wiele sposobów.