Fotografia Mody – Zdjęcia do Katalogu, Lookbooki

Profesjonalne sesje mody dla Twojej firmy.

Współpraca ze Fotograficznie Magicznie umożliwi Państwu profesjonalną reklamę i prezentację oferowanej odzieży i dodatków (obuwie, torebki, biżuteria, itp.). Studyjne lub plenerowe sesje zdjęciowe realizowane są z udziałem doświadczonych modelek i modeli. Zajmujemy się kompleksową organizacją sesji modowych – współpracujemy z agencjami modelek, doświadczonymi wizażystami i stylistami.

Zdjęcia, które w najlepszy sposób prezentują oferowane stroje, sprawdzą się zarówno w Internecie (sklep internetowy, aukcje internetowe), jak również pomogą promować stroje, bieliznę i dodatki na łamach czasopism, prospektów reklamowych, katalogów mody, plakatach i innych materiałach reklamowych.

Fotografia mody skierowana jest do projektantów mody, niezależnych designerów, firm odzieżowych, producentów obuwia, odzieży i bielizny, butików, salonów mody ślubnej.

Przykładowe realizacje sesji do katalogów mody i lookbook’ów:

sesja lookbook katalogsesja lookbook katalogsesja lookbook katalogsesja lookbook katalogkatalog modykatalog modykatalog modykatalog modykatalog modykatalog modykatalog modykatalog mody