Wro Fashion Foto – wystawa i wenisaż

Po IV edycji wernisażu wystawy Wro Fashion Foto, w której biorę udział od samego początku, zebrało mi się na wspomnienia. Wro Fashion Foto to przedsięwzięcie wyjątkowe i niecodzienne, nie mające konkurencji. Pobudza także moją kreatywność i daje dużą swobodę twórczą. Wszystko zawdzięczam Joasi Głowackiej, pomysłodawczyni, bez której nie zaistniałabym w tym projekcie. Z roku na rok, projekt wyraźnie się rozwija, a na wernisaże przychodzi coraz więcej gości.

W głosowaniu na łamach portalu feszyn.com na najlepszą pracę z wystawy, moje zdjęcia często cieszyły się dużą popularnością i wygrywały.

Zacznijmy od początku. Jak to się wszystko zaczęło?

W styczniu 2014 roku po raz pierwszy udało się zrealizować wydarzenie, które kiełkowało w głowie od lat. Wro Fashion Foto to wystawa, która daje szansę zdolnym fotografom młodego pokolenia pokazania się szerszemu gronu odbiorców. Współcześnie prezentacja portfolio odbywa się głównie w Internecie, zazwyczaj poprzez system poleceń. Pomysłodawczyni zależało na tym, aby otworzyć nowy, inny kanał dotarcia do odbiorcy. Kanałem tym jest wystawa, po raz pierwszy zrealizowana w klubokawiarni Coffee Planet. Co roku biorę udział w kolejnych edycjach, zmieniło się natomiast miejsce prezentacji prac, na D.H. Renoma.

Na czym polega projekt?

Każdy z wybranych wcześniej fotografów bierze udział w jednej sesji i pokazuje jedno zdjęcie będące jej efektem. Fotograficy mają zapewnione świetne zaplecze stylizacyjne. Makijażystki, fryzjerzy oraz wszystkie dodatki i ubrania. W wydarzeniu biorą udział profesjonalne modelki z agencji SPOT Management. IV edycja Wro Fashion Foto była wyjątkowa, bo miała swój motyw przewodni, który brzmiał „Lights & Colours”.

Przeżyjmy to jeszcze raz

Poniżej moje prace prezentowane na poszczególnych edycjach wystawy oraz fotorelacje z wernisaży.

Wro Fashion Foto I

Wro Fashion Foto II

Wro Fashion Foto III

Wro Fashion Foto IVDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *